Sava bakūžė – nekilnojamojo turto agentūra Utenoje

NT agentūra Utenoje Sava bakuze

Dėkojame, kad domitės UAB „Sava bakūžė“ įmonės veikla ir lankotės mūsų tinklalapyje!

Trumpai apie mus:

UAB „Sava bakūžė“ – šeimos verslas. Įmonė įkurta 2010 metais. Esame ambicingi ir vadovaujamės nuostata, kad gyvuosime tol, kol būsime reikalingi Jums !

Pagrindinė mūsų veikla-prekyba nekilnojamuoju turtu. Klientui labai svarbu pasirinkti tinkamą nekilnojamojo turto agentūrą perkant bei parduodant: būtą, namą ar sodybą. Jei nesiseka parduoti ar nupirkti  nekilnojamąjį turtą- mielai padėsime. Tai ypač aktualu garbesnio amžiaus žmonėms ar dirbantiems visiškai kitoje srityje, gyvenantiems kitame mieste ar užsienyje.

Mes kiekvieną dieną sekame kas vyksta rinkoje, analizuojame kainas, domimės įstatymų pokyčiais. Padėsime sutvarkyti su nekilnojamuoju turtu susijusius dokumentus, prižiūrėsime kad būtų pilnai ir laiku atsiskaityta už parduodamą nekilnojamąjį turtą, gauti šilumos naudingumo sertifikatą, patarsime dėl kainos ir t.t.

Pirkdami ar parduodami  jausitės žymiai ramiau, patikėjęs dalį savo darbo bei atsakomybės mums.

Geriausia reklama –  klientų rekomendacijos!

 

Ieškote sodybos?

Sodybos daugumai kelia asociacijas su ramiu poilsiu ir gražia aplinka, kuri kiekvieną dieną gali džiuginti savininkus. Taigi, artėjant šilčiausiam metų laikui, gana dažnai imama svarstyti apie sodybos įsigijimą. Nors, žinoma, nereikėtų skubėti, priimant tinkamiausią sprendimą, tačiau artėjant vasarai susidomėjimas sodybomis ženkliai padidėja. Nieko nuostabaus, juk žiemos metu retai kada pasvarstoma apie poilsį gamtoje, ir nors apie sodybos įsigijimą galvojama jau gana ilgai, tačiau sprendimas dažniausiai priimamas šiltuoju metų laiku.Taigi, imama ieškoti, kokios parduodamos sodybos gali geriausiai atitikti asmeninius lūkesčius, ir jų pasirinkimas šiandien nėra toks mažas. Bene dažniausiai norima, kad sodyba būtų kuo arčiau pastovios gyvenamosios vietos, ir čia galima būtų atvykti po dienos darbų, ir pasimėgauti gamtos teikiama ramybe. Vasaros metu vis dažniau norima pabėgti nuo miesto šurmulio, taigi, turint nuosavą sodybą tai padaryti kur kas paprasčiau. Šiltuoju metų laiku vis dažniau norima pabėgti už miesto ribų, ir neturint nuosavos sodybos, kartais tenka gerokai pasukti galvą, kur galima būtų nuvykti. Žinoma, kuomet vyrauja saulėti ir šilti orai, galima organizuoti ir turistinius žygius su palapinėmis, tačiau komfortą mėgstantys žmonės paprastai pirmenybę teikia poilsiui sodyboje. Taigi, gana dažnai geriausia išeitis – įsigyti nuosavą sodybą, kuri tikrai džiugins ne tik vasaros metu, bet ir tuomet, kada norėsite pabėgti už miesto ribų. Čia galima ilsėtis ir su visa šeima, ir su bičiuliais, ir turbūt nieko nėra skaniau už gamtoje keptus šašlykus. Taigi, sodybos poilsiui gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, ir įsigyti sodybą paprastai galima už tikrai palankią kainą. Tai gali būti ir puiki investicija, nes bėgant laikui žemės sklypų kainos vis labiau didėja, taigi, tikrai neprašausite, priimdami tokį sprendimą. Sodybų, kaip ir būstų kainos, tikėtina, kad vis labiau kils, todėl geriausiu pasirinkimu gali būti įsigyti tai jau dabar už tikrai palankią kainą.Taigi, sodyba gali būti ne tik puikia vieta poilsiui, kur galite atvykti bet kada, kada tik norite pabėgi nuo miesto šurmulio, bet tai gali būti ir puikia investicija, kuri tikrai pasiteisins, ir įsigytas žemės sklypas ateityje bus kur kas didesnės vertės.